OD NÁVRHU PO MONTÁŽ

INDIVIDUÁLNÍ VÝROBA KUCHYNÍ

Vyrábíme kuchyně ze všech běžně dostupných a používaných materiálů a dokážeme tak reagovat na všechny požadavky našich klientů. Díky moderním technologiím můžeme garantovat nejvyšší kvalitu zpracování našich kuchyní a ostatního nábytku. Náš nábytek je vždy vyrobený z kvalitního materiálu a je osazený kováním Blum s doživotní zárukou, a proto můžeme zaručit jeho vysokou trvanlivost a užitnou hodnotu. Veškeré lakované dílce jsou vyráběny ve vlastní průmyslové, špičkově vybavené lakovně. Kuchyně KATALPA můžete získat pouze prostřednictvím našich studií. Pro dosažení co nejlepšího výsledku je rozhodující bezvadně fungující tým, který zajistí veškeré úkony spojené s realizací. Proto veškeré úkony provádějí pouze zaměstnanci firmy a navíc celý proces hlídá firemní software. Vedle kuchyňského nábytku naše společnost vyrábí také vestavěné skříně, polymerní pracovní desky a v případě zájmu klientů i ostatní nábytek.

NÁVRHY KUCHYNÍ

Dobře vypracovaný návrh je polovinou úspěchu. Pro dosažení dobrého výsledku doporučujeme investovat čas do návštěvy studia a s návrhem nespěchat. Teprve v okamžiku, kdy si na kuchyň tzv. sáhnete, zjistíte, že se kvalita jednotlivých značek dost liší. Návrh kuchyně vypracujeme zdarma ve 3D a ve fotorealistické podobě, včetně podrobné kalkulace. U nás znáte přesnou cenu jednotlivých komponentů. Vypracovaný návrh se dále upravuje podle přání zákazníka až dospějeme ke konečné podobě kuchyně. Kuchyň je možné vybavit vybavovacími předměty od většiny značek dostupných na našem trhu. Při podpisu smlouvy se sjednává budoucí termín montáže kuchyně. Celková cena je naprosto jasná, nemusíte se obávat žádných dodatečných poplatků.
Součástí smlouvy je i projekt na připojení elektrické energie, plynu, vody a odpadů, který je zdarma. Vydání těchto instalačních plánů ještě před podpisem smlouvy je zpoplatněno částkou 4.000Kč, které se následně odečtou z celkové ceny zakázky. Pokud máte tyto rozvody již hotovy, zaměříme stávající stav a pokusíme se navrhnout co nejoptimálnější řešení.

Chcete-li mít jistotu, že se Vám budeme moci při Vaší návštěvě plně věnovat, objednejte se prosím prostřednictvím našeho formuláře nebo kontaktujte telefonicky některého z našich prodejců.

ZAMĚŘENÍ

V rámci Prahy a blízkého okolí zaměřujeme budoucí prostor pro kuchyň zdarma. Zaměřením přebíráme na sebe odpovědnost za bezkolizní montáž. Jedná se o zjištění parametrů všech stavebních prvků a vývodů medií a odpadů. Pro zaměření používáme digitální úhloměry a délkoměry. Pracovník provádějící zaměření informuje o zjištěných skutečnostech Vašeho prodejce.

MONTÁŽ

Kvalitně provedená montáž je bezpodmínečnou podmínkou dobrého výsledku celé realizace. Proto se nespoléháme na externí pracovníky. Montáže provádí sehraná dvou až tříčlenná parta montážníků, kteří Vás slušně pozdraví, přezují se, zakryjí si podlahu v místě montáže a pustí se do práce. A Vy byste neměli mít pocit, že jste si do bytu pustili loupežníky, na které platí pořekadlo: „řemeslník do domu, hůl do ruky“. Naši pracovníci používají profesionální nářadí a také vysavač, aby po montáži nebyl byt plný pilin a odřezků. Podle náročnosti kuchyně trvá montáž jeden až dva dny. Končí předáním vyčištěné funkční kuchyně. Instalatérské práce provádí smluvní partner. Naše společnost je pojištěna proti škodám způsobeným klientům při montáži.